Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

PonúkamPridať do obľúbených
Cena: 37,00 37
Kontakt alebo Telefón +420 387 314 949
+420 721589838
info@penzionminor.cz
https://www.penzionminor.cz
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
https://www.penzionminor.cz/Virtualne-3d/
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4735446&y=49.0006529&z=16&source=firm&id=2496148
pridané 09.09.2023
Pridal inzerát (ty):
JaroslavSrba (1)
Predávajúci Jaroslav Srba
Mesto České Budějovice
Adresa Školní 8
Telefón 387314949
E-mail info@penzionminor.cz

Popis

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, v prostorném komfortním apartmánu a pohodlných pokojích, kvalitně vybavených vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.

Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí, za nejlepší cenu, může být krátkodobé a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, nebo i dlouhodobé pro služební cesty a pracovní skupiny.

Jsme kvalitní levný penzion v Českých Budějovicích a poskytujeme příjemné ubytovací služby za nejlepší cenu.

Rodinný penzion České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Kromě ubytování v Českých Budějovicích Vám nabídneme uzavíratelné a monitorované parkoviště pro osobní automobily. Parkování dodávkových automobilů je možné zdarma před budovou penzionu.

Levné ubytování České Budějovice je vhodné pro všechny, kteří hledají ve městě kvalitní a přitom nejlevnější hotely a penziony. Důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, apartmány i pokoje jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí levný penzion Minor České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.
Dovolená strávená v Českých Budějovicích nemá chybu, neboť v okolí města i v celé oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích se psy nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s pracovníky recepce.

Penzion České Budějovice hostům během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení.

Levné ubytování Minor České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet, kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Špecifické detaily

Inzerent: Firemný

Mesto

České Budějovice, Juhočeský kraj, Česká Republika
Školní 8

Video

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 18316
Zobrazení: 128
Platné do: 08.11.2023
v kategóriách: Ubytovanie

Komentáre