Levné ubytování České Budějovice penzion

PonúkamPridať do obľúbených
Cena: 890,00 890
Kontakt alebo Telefón +420 387 314 949
+420 721 589 838

info@pensionminor.cz
https://www.penzionminor.cz
https://www.ubytovani-cbudejovice.cz
https://www.penzionminor.cz/Virtualne-3d/
http://www.youtube.com/watch?v=knP5p9ohFuo
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4735446&y=49.0006529&z=16&source=firm&id=2496148
pridané 04.06.2024
Pridal inzerát (ty):

Popis

Levné ubytování České Budějovice Minor je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Hotely a penziony v Českých Budějovicích vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou, a přitom velice zajímavou dovolenou.

Penziony České Budějovice nabízí příjemné ubytování za nejlepší ceny, chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, plochou televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou vám zaručí příjemný pobyt, penzion Minor vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Penzion Minor České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám umožní parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před penzionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Ubytování v soukromí se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdáleno pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Ubytování v Českých Budějovicích vám může zpříjemnit romantická cesta do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Levné hotely a penziony České Budějovice, vám poskytne ideální možnost odpočinku a přispějí ke splnění vašich představ o příjemném ubytování.

Špecifické detaily

Inzerent: Súkromný

Mesto

České Budějovice, Juhočeský kraj, Česká Republika
České Budějovice, Školní 8

Video

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 18760
Zobrazení: 895
Platné do: 03.08.2024
v kategóriách: Ubytovanie

Komentáre